اهمیت گواهی نامه ISO برای آزمایشگاه

چاپ ایمیل

 همانطور که می دانید سیستم های درمانی و آزمایشگاهی از حساسیت بالایی برخوردارند به صورتی که کوچکترین اشتباه و نقص در سیستم، می تواند تبعات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. از این رو وجود سیستم نظارتی در کلیه پروسه های آزمایشگاه امریست واجب و گواهی هایی که از مراکز معتبر پس از ممیزی  های اصولی و بعضاً سختگیرانه و اصلاحات سیستم اخذ می گردد، گواه همین نظارت ها است. 

ایزو 9001:2015 - سیستم مدیریت کیفیت :

برای دریافت این گواهی نامه آزمایشگاه ملزم به پاس کردن چک لیست نسبتاً طولانی از الزامات محیطی و فنی و حتی نرم افزاری و رعایت اصول و استاندارد های بین المللی است، به نحوی که آزمایشگاه دکتر کیان ارثی در اصفهان همان اصول و استاندارد ها و سخت گیری های فنی را رعایت می کند که آزمایشگاه های اروپا و آمریکا برای دریافت این مدرک رعایت می کنند. آزمایشگاه دکتر کیان ارثی با بهره گیری از نرم افزار های مدیریت مستندات و سوابق بدون کاغذ (paperless) تمامی ممیزی ها را بدون عدم انطباق پاس کرده و موفق به دریافت این گواهی نامه از شرکت معتبر BRS شده است.

استاندارد iso ایزو آزمایشگاه

ایزو 10002:2014 مدیریت شکایت مشتریان :

همانطور که از عنوان این گواهی نامه پیداست، این مدرک گواه اهمیت دادن مدیریت آزمایشگاه به طرح شکایات مراجعه کننده گان و پیگیری و کاهش شکایت هاست ،از این رو علاوه بر رعایت چک لیست ممیزی، سامانه پیامکی آزمایشگاه برای ارتباط و سامانه ثبت شکایت در وبسایت و اپلیکیشن موبایل آزمایشگاه آماده شده است.

استاندارد iso ایزو آزمایشگاه

ایزو 10004:2012 مدیریت رضایت مشتریان

رضایتمندی مراجعین آزمایشگاه بدون شک هدف اصلی تمامی فعالیت های آزمایشگاه دکتر کیان ارثی، از ایجاد فضای محیطی آزمایشگاه تا حفظ کیفیت انجام آزمایش ها و فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات 'IT' همه و همه در جهت رضایتمندی ارزشمند مزاجعین گرامی است. علاوه بر این نظرسنجی هایی که از مراجعین در مراحل مختلف انجام می شود پیگیری جدی شده و پیشنهادات مطرح شده توسط مدیریت بررسی می شوند.

استاندارد iso ایزو آزمایشگاه

در آخر از پرسنل محترم آزمایشگاه و تمامی مشاوران و افرادی که ما را در دریافت این گواهی نامه ها یاری کرده اند متشکریم.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
دکمه Enter را بزنید
دکمه Enter را بزنید